kobiecy.pl

Sukienka butelkowa zieleń: z czym ją nosić?

Sukienka butelkowa zieleń

Sukienka butelkowa zieleń / fot. Zalando, runningonhappiness.com/

Wiemy, że w tym sezonie kolor zielony pod każdą postacią to prawdziwy hit. Modne są więc trawiaste ubrania, ale także i te spokojniejsze odcienie zieleni jak khaki, szmaragdowy czy właśnie butelkowy. Kolor ten pasuje do niemal każdego typu urody i sprawdzi się na wiele okazji. Warto więc, aby w twojej szafie pojawiła się, na przykład sukienka butelkowa zieleń, która doda ci elegancji i podkreśli rysy urody. Kolor ten dokonane wyostrza barwę tęczówki oka i zawsze wygląda świetnie. A z czym ją najlepiej łączyć? Kolor ten komponuje się świetnie z wieloma barwami. Oto te, z którymi wygląda najkorzystniej:

Sukienka butelkowa zieleń i klasyczna czerń

Sukienka w kolorze butelkowej zieleni dobrze skomponuje się z elegancką czernią. Jeśli połączysz ze sobą te dwa kolory to w efekcie otrzymasz stonowaną i bardzo gustowną stylizację, która będzie idealna na co dzień, do pracy albo na imprezę. Wszystko oczywiście zależy od fasonu sukienki, jak i od rodzaju dodatków. Niemniej jednak jest to połączenie idealne.

Sukienka butelkowa zieleń i czerń / Zalando.pl

Sukienka butelkowa zieleń i złoto lub srebro

Jeśli chcesz dodać swojej stylizacji blasku, to połącz sukienkę butelkowa zieleń z dodatkami w kolorze złota lub srebra. Takie zestawienie będzie idealne na imprezę. Oprócz sukienki z tymi kolorami świetnie będzie wyglądać też bluzka butelkowa zieleń albo spodnie. A skoro butelkowa zieleń wygląda świetnie ze złotem i srebrem, to sprawdzi się także w połączeniu z beżem i szarością.

Sukienka butelkowa zieleń złoto i srebro / Zalando.pl

Sukienka butelkowa zieleń – stylizacje

Z czym jeszcze łączyć sukienkę w kolorze butelkowej zieleni? Możesz też postawić na zieleń total look i połączyć np. z płaszczem butelkowa zieleń albo z założyć na wierzch koszulę w tym odcieniu. Oprócz tego odważnymi, ale równie ciekawymi połączeniami są zestawienia butelkowej zieleni z kobaltem, żółtym lub pomarańczowym.

Jak widzisz sukienka butelkowa zieleń to doskonały wybór dla każdej z nas. Chciałabyś mieć taką sukienkę?

Zobacz też:

Exit mobile version