SWAROVSKI: Kolekcja na lato 2020

Tego lata większość z nas będzie zmuszona zrezygnować z dalekich podróży na rzecz zdecydowanie bliższych kierunków. Na szczęście wyobraźnia projektantów nie zna granic ani ograniczeń, a Ci którzy tworzą biżuterię dla marki Swarovski postanowili przenieść nas na tropikalne plaże.

Kolekcja na lato 2020 Swarovski

Tegoroczna kolekcja Swarovski inspirowana jest tropikami. Przywodzi na myśl bujne lasy deszczowe, jaskrawe słońce, niebieskie morze i palmy kołysane podmuchami letniej bryzy. Masywne ozdoby, niesamowicie długie kolczyki i wielobarwne naszyjniki przywodzą nam na myśl biżuterię, którą spotykamy podczas dalekich wojaży. W poszczególnych naszyjnikach i ozdobach odcienie zieleni i różu rywalizują z bogatą barwą złota i chłodnym tonem srebra. Gwiazdą kolekcji jest zaś egzotyczna papuga.

materiały prasowe

Jedna kolekcja, wiele linii

W ramach letniej kolekcji znajdziemy kilka różniących się między sobą linii. Tropical obejmuje kilka egzotycznych motywów, takich jak liście monstery, kwiaty i egzotyczne ptaki, utrzymanych zarówno w subtelnych, jak i żywych kolorach efektownie załamujących światło.

Inspiracją dla biżuterii Stunning było połączenie motywów roślinnych. Projektanci nawiązali w niej do rosnących w ciepłych klimatach liści montery, miłorzębu i oliwki.

W kolekcji Shimmering na postać egzotycznej papugi składają się okazałe, ekstrawaganckie ozdoby w intensywnych kolorach, które efektownie kontrastują z ciemnymi odcieniami.

Ciekawym rozwiązaniem jest uniwersalna kolekcja Swarovski Remix Collection – w jej ramach możesz ze sobą łączyć poszczególne bransoletki tworząc niepowtarzalne, lśniące blaskiem kryształów kompozycje.

I to wciąż nie koniec… Jesteś ciekawa, jakie niespodzianki przygotowała marka Swarovski  na lato 2020? Zajrzyj do ich sklepu online i sprawdź, która biżuteria najlepiej oddaje Twój styl!

Opublikowany w Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *