Szkolna wyprawka w Empiku

Niby do końca wakacji pozostał jeszcze miesiąc, jednak czas powoli rozglądać się za wyprawką do szkoły. Co w tym roku klientom proponuje Empik?

Kolekcja PANDASTIC

Była moda na leniwca czy lamę, a teraz czas na pandę! Pandastic to kolekcja dla młodych miłośników eleganckiego i stonowanego połączenia czerni i bieli. Oprócz zeszytów, podkładek, plecaków, notesów i breloczków, można tu znaleźć w pełni wyposażone piórniki czy zabawne ołówki i długopisy.

Kolekcja HALO HOLO

Uwagę fanów efektu holo z pewnością przyciągną pastelowe, mieniące się barwy. W kolekcji HALO HOLO nie zabrakło oryginalnych i stylowych tornistrów, worków, saszetek, flamastrów, kubków, notatników, teczek, tablic magnetycznych i innych, nietuzinkowych przyborów szkolnych.

Kolekcja FLOWER POWER

Delikatny kwiatowy wzór z modnym połączeniem kolorystycznym błękitu, różu i granatu, tworzy ciekawą koncepcję, a florystyczne printy pozytywnie kojarzą się z latem i wakacjami. Ciemna baza stanowi tu również gwarancję, że na plecaku czy nerce nieprędko pojawią się zabrudzenia.

Szkolna wyprawka w duchu eko

Uczniowie i rodzice, którym na sercu leży dobro naszej planety, znajdą coś dla siebie wśród certyfikowanych, ekologicznych przyborów szkolnych. Plecki wykonane z przetworzonych plastikowych butelek, zeszyty z certyfikatem EU Ecolabel czy pisaki z plastiku pochodzącego w ok. 80% z surowców wtórnych to tylko niektóre z ekologicznych alternatyw dla tradycyjnej szkolnej wyprawki. Już drobne zmiany i metoda małych kroków mogą sprawić, że zaszczepimy u dzieci ekologiczne nawyki od najmłodszych lat.


Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *