kobiecy.pl

Taranko: biurowy dress code

Biurowy dress code

Biurowy dress code jest dość restrykcyjny i jasno określa, co wolno, a czego nie. Zdecydowanie wskazane są spokojne kolory. Sprawdzą się czarny, szary, granat, a jako ich dopełnienie biel. Wiosną i latem możesz trochę bardziej zaszaleć i postawić na pastele. Zestawy do pracy powinny podkreślać Twoją urodę, ale nie możesz emanować sexapilem.

materiały prasowe

Z tego względu biurowy dress code najczęściej zabrania noszenia:

materiały prasowe

Taranko: nowa linia business

Kolekcja Taranko na sezon wiosna-lato 2016 jest niezwykle barwna. Kusi niemalże wszystkimi kolorami tęczy. Nowa linia business stanowi chyba jej najbardziej stateczną część. Czarne garnitury i garsonki o prostych krojach i z minimalną ilością ozdobnych detali to klasyka biurowego dress codu. Uzupełniają je białe koszule, ale też bluzki z geometrycznymi nadrukami.

materiały prasowe

W linii business nie mogło zabraknąć dodatków. W tym sezonie projektanci Taranko stawiają na dość proste formy. Torebki damskie z wiosennej kolekcji wyróżniają wesołe, pastelowe odcienie. Wzrok przyciągają zestawione na zasadzie kontrastu faktury. Te starannie dobrane detale nie odbierają torbom Taranko tak ważnej w biurowym dress code elegancji.

Exit mobile version