Trampki Converse dla dzieci

trampki converse dla dzieci

Trampki Converse dla dzieci

Wiedzieliście, że trampki Converse dla dzieci są naprawdę idealne dla maluchów? Marka istniała od 1908 roku, ale dopiero współpraca z grającym w tamtym czasie w szkolnej drużynie koszykarzem Chuckiem Taylorem przyczyniła się do jej popularności. Jego pomysłem było m.in. zabezpieczenie w kostce i kilka mniejszych zmian. Niezwykła charyzma, pogoda ducha i optymizm sportowca zjednywał mu wielu przyjaciół. M.in. to im trampki Converse dla dzieci zawdzięczają swoją popularność. Ale czy wyłącznie?

Najwygodniejsze buty dla dzieci

Dzieci są w ciągłym ruchu: biegają, bawią się na placu zabaw lub w berka. Ich buty są w związku z tym poddawane ciągłym próbom. Wspinanie się po drabinkach lub, co gorsze, po drzewach jest nie lada wyzwaniem. Nie każde obuwie mu podoła. Trampki Converse przeznaczone dla dzieci z pewnością tak. Dlaczego? Gumowa podeszwa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu nie krępuje ruchów. Nie ślizga się, co ma niemałe znaczenie, jeśli chcesz zapobiegać wypadkom podczas zabawy. Wykonany z tkaniny wierzch buta przepuszcza powietrze i jest bardzo komfortowy, zaś gumowy czub buta amortyzuje uderzenia.

Sprawdź: Jak rozpoznać podróbki?

Co proponuje Converce dla dzieci?

Converse dla dzieci to przede wszystkim miniaturki dorosłych modeli. W ofercie znajdziecie zarówno krótkie trampki, jak i modele z cholewką za kostkę. Zaskoczy Was bogata kolorystyka obejmująca zarówno jednolite modele, jak i zabawne wzory i nadruki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych klientów Converse zrezygnował z zapięcia butów w postaci sznurowadeł. Dla najmłodszych szkrabów ich zawiązywanie jest nie do przebrnięcie i wymaga pomocy dorosłych. Znacznie bardziej komfortowe okazują się rzepy lub suwak umieszczony od wewnętrznej strony buta. Pozostają niewidoczne, a doskonale spełniają swoją funkcję. Nowością są trampki z wygodnymi gumkami, które utrzymują stopę we właściwym położeniu.

Najoryginalniejsze propozycje

Czy znane od ponad stu lat trampki mogą jeszcze zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Siła jak zwykle tkwi w szczególe. Tym razem w podeszwie. Okazuje się, że dzieciaki z przyjemnością wybierają trampki z barwnymi gumami. Różowy, fiolet a może zieleń – który z tych kolorów wybierzesz? Trampki Converse dla dzieci są naprawdę bardzo różnorodne!

Zobacz: Szpilki czy baleriny

Opublikowany w Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *