Twoja ulubiona kawa od dziś również w Twoim domu!

Bez kubka ukochanej kawy nie wyobrażałaś sobie drogi do pracy? Nie ty jedna! Mi również filiżanka kawy towarzyszyła dotychczas w korkach, na spotkaniach z pracy, a także wtedy gdy wracałam zmęczona do domu. Od momentu wybuchu pandemii wiele z nas zdecydowanie częściej parzy kawę w domu. Dlatego tym bardziej cieszy mnie oferta kaw Costa Coffe Home Edition! Do wyboru mamy aż cztery różne kawy!

Signature Blend

To wyjątkowa mieszanka ziaren arabiki i robusty. Wolno palona w celu uzyskania łagodnego orzechowego smaku i bogatego aromatu. Idealna do codziennej konsumpcji. W połączeniu z mlekiem daje ciasteczkowy smak. W przypadku espresso oraz innych kaw czarnych charakteryzuje się nutami karmelu i orzechów.

Signature Blend – ciemno palona

Mieszanka ziaren arabiki i robusty. Ciemno palona w celu uzyskania espresso perfekcyjnie komponującego się z kawami mlecznymi. Idealna do codziennej konsumpcji dla osób ceniących sobie intensywny smak kawy. W połączeniu z mlekiem tworzy napój przypominający czekoladę. W formie espresso oraz kaw czarnych wyróżnia się intensywnym smakiem, ujawniając nuty ciemnej czekolady i prażonych migdałów.

The Bright Blend

Łagodna mieszanka stuprocentowej arabiki, łącząca najlepsze gatunki kaw z Ameryki Południowej. Pociągająca i wszechstronna. Charakteryzuje się ciekawym połączeniem delikatnie owocowych i słodkich smaków dopełnionych aromatem mlecznej czekolady w espresso, a w kawach mlecznych przebija się smak miodowy i ciasteczkowy. Dla poszukiwaczy kaw przelewowych i espresso w nowoczesnym stylu oraz miłośników delikatnych kaw mlecznych.

Colombian Roast

100% arabika, której bogactwo pochodzi ze skąpanych w słońcu kolumbijskich wzgórz. Złożone aromaty balansuje tu ciemniejsze palenie. Stopień wypalenia tej kawy pozwolił na podkreślenie karmelowego aromatu zarówno w espresso, jak i w kawach mlecznych. Zaparzona w formie kawy czarnej, bez dodatku mleka, ujawnia nuty miodu i pomarańczy. Idealna dla koneserów kawy oraz osób szukających odmiany. Najlepiej uwydatnia swoje walory w espresso.

Czy wiesz już, która z nich będzie Twoją ulubioną?


Źródło: materiały pr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *