“U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt”

“U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt” to książka napisana przez Martę Jas-Baran we współpracy z Tamarą Chorążyczewską. Jest to pozycja dla matek, które chcą samodzielnie przygotowywać posiłki dla swoich niemowląt.
Książka zawiera wiele porad dotyczących żywienia najmłodszych dzieci. Autorka podpowiada w jaki sposób kształtować zdrowe nawyki żywieniowe. Lekarze twierdzą, że pierwszy rok życia dziecka i nabyte wówczas nawyki związane z odżywianiem pozostają na całe życie, więc warto zwrócić na nie uwagę. Ponadto znajdziecie w niej odpowiedzi na najbardziej popularne pytania związane z rozszerzaniem diety niemowlaka.
W dalszej części poradnik składa się z ładnie ilustrowanych przepisów dla najmłodszych pociech. Wszystkie przepisy podzielone są zgodnie z wiekiem, w jakim można podać dane potrawy. Dodatkowo poszczególne pozycje są ułożone tematycznie, czyli: zupki, obiadki, deserki itd.
Już od kilku miesięcy korzystam z “U malucha na talerzu” i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę pozycję. Maleństwo zazwyczaj jest zachwycone daniami przygotowanymi na podstawie przepisów z tej książki. Poza tym w pewnym momencie zaczęły kończyć mi się pomysły na nowe dania i wtedy również “U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt” okazało się bardzo pomocne.

2 replies on ““U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt”

    1. Nie ma za co 🙂 Książka po prostu jest świetna! Mam nadzieję, że jak najwięcej osób ją kupi i będzie razem z nią wprowadzać swoje maluchy w świat smaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *