Udane Walentynki w łóżku? Z grą dla par od Durex odkryjecie idealne dopasowanie

Walentynki to szczególny dzień, który warto spędzić celebrując miłość. 14 lutego 2021 roku, choć nieco inny niż w ubiegłych latach, może być równie wyjątkowy. Durex zachęca, by tego dnia zostać w łóżkach i… porozmawiać o swoich pragnieniach. Niech święto zakochanych będzie pretekstem do otwartej rozmowy, pozwalającej odnaleźć idealne dopasowanie. Pomoże w tym gra dla par „Głośni w łóżku” od Durex, stworzona specjalnie na tę okazję.

W tym roku lista typowych randkowych scenariuszy została mocno zawężona i w Walentynki prawdopodobnie nie będzie możliwe wyjście do restauracji czy kina. Jednak dla wszystkiego można znaleźć alternatywę! Klasyczną kolację w ulubionym lokalu można zastąpić tą przygotowaną we własnej kuchni, seans w kinie zrekompensuje odtworzenie filmu na własnym ekranie, a romantyczną atmosferę zbudują klimatyczne świeczki lub lampki.

Wyjątkowe okoliczności tegorocznych Walentynek można wykorzystać do budowania relacji, czemu sprzyja intymny, domowy klimat. Jednym ze sposobów jest szczera rozmowa z partnerką/partnerem, która pozwoli lepiej poznać wzajemne potrzeby i pragnienia, a także umożliwi odnalezienie idealnego dopasowania. Do takiej formy spędzenia święta zakochanych namawia Durex, kontynuując rozpoczętą w czerwcu 2020 roku kampanię „Głośni w łóżku”. Projekt zwraca uwagę na rolę intymnych rozmów w związku, pokazując, jak przekładają się one na jakość relacji oraz zadowolenie z seksu.

By pomóc parom zainicjować dialog o potrzebach i pragnieniach seksualnych, Durex we współpracy z edukatorką seksualną Joanną Keszka, przygotował grę dla par „Głośni w łóżku”. To prosta gra karciana typu „pytanie-odpowiedź” przeznaczona dla osób będących w związkach, które chcą zainicjować intymną rozmowę i dowiedzieć się o pragnieniach drugiej połówki oraz zdradzić własne potrzeby. Mogą w nią grać różne pary, niezależnie od stażu związku, wieku (+18), czy orientacji seksualnej.

Gra zaczyna się od rozgrzewki, czyli kart znajdujących się w niebieskiej talii, dzięki którym przełamią się pierwsze lody. Przy początkowych pytaniach mogą pojawić się rumieńce oraz skrępowanie – to normalne i to jest ok. Ważne, żeby odpowiadać szczerze, bez spiny i przede wszystkim, nie umniejszać temu, co mówi druga strona. Po wyczerpaniu puli pytań z niebieskiej talii i poczuciu gotowości na bardziej pikantną część gry, należy przejść do różowych kart – tych naprawdę odkrywających wzajemne potrzeby oraz pragnienia. Grę można przerwać na każdym etapie, a jej zakończenie zależy już tylko od inwencji graczy.

„Komunikacja to bijące serce życia seksualnego w związku. Jeśli potrafimy szczerze rozmawiać o naszych pragnieniach, upodobaniach, marzeniach, a także niepokojach i obawach to mamy większą satysfakcję z seksu. Intymny dialog jest najbardziej użyteczną umiejętnością erotyczną” – komentuje Joanna Keszka, edukatorka seksualna, autorka pytań w grze dla par Durex „Głośni w łóżku”. „Gra karciana z pytaniami na temat doznań i potrzeb w związku, którą stworzyliśmy z Durex, ma pomóc parom w otworzeniu się na rozmowy o seksualnych marzeniach i fantazjach. Wiedza, którą zdobywamy w trakcie zadawanych pytań, pozwala stać się lepszymi kochankami. Uświadamia nam, że akceptowanie i komunikowanie swoich upodobań seksualnych to część budowania bliskich relacji w związku”.

W walentynkowej kampanii marki Durex zobaczymy m. in. Agnieszkę i Bartka – parę znaną już z letniej odsłony projektu „Głośni w łóżku”. Zarówno oni, jak i pozostałe pary to związki, które różnią się pod wieloma względami, ale równie poważnie traktują rozmowę o seksie. Walentynki są kolejną okazją do jeszcze lepszego poznania się i zbliżenia.

materiały prasowe

Na przykładzie tych żyjących ze sobą na co dzień, prawdziwych par marka pragnie pokazać, jak poprzez rozmowę można odkrywać coraz to nowe obszary przyjemności. Bo seksualność jest dynamiczna, zmienia się, wpływają na nią różne czynniki. Warto więc uczynić intymną rozmowę naturalną częścią związku i za jej sprawą, odczuwać pełną rozkosz dopasowania.

Dla osób pragnących z okazji tegorocznego święta zakochanych poznać potrzeby drugiej połówki, a także powiedzieć o tym, czego same pragną, Durex przygotował coś specjalnego. W strefie marki na Allegro dostępna jest wirtualna wersja gry dla par ukazująca przedsmak tego, co dostaną ci, którzy zdecydują się na zakup jednego z trzech dostępnych zestawów. W skład każdego z nich wchodzi talia kart zapakowana w designerskie pudełko, zawieszka na drzwi dająca drugiej połówce znać, że te Walentynki zostaną spędzone (głośno) w łóżku oraz opakowanie Durex Invisible Supercienkie – najcieńszych prezerwatyw w portfolio marki, zapewniających maksymalne poczucie bliskości. Oprócz tego, dla pragnących zadbać o prawdziwie intymną atmosferę, przygotowano również zestawy zawierające dodatkowo ręcznie wyrabianą sojową świecę do masażu polskiej produkcji, a także miękki, bawełniany koc od polskiej marki MUMLA.

Grajcie i odkrywajcie rozkosz dopasowania.

Link do strefy Durex na Allegro: https://allegro.pl/kampania/durex-invisible-zostancie-w-lozku

Link do spotu reklamowego: https://youtu.be/FCMVWPu6-rU


Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *