Uterqüe Polska? Marzenie wielu fashionistek stało się rzeczywistością!

Uterqüe Polska

Uterqüe – Polska ma swój pierwszy sklep!

Kupno ubrań i dodatków znanej marki przestało być mglistym marzeniem. Dziś w warszawskiej Galerii Mokotów otwarto jej pierwszy butik. Do tej pory ubrania i słynne dodatki z kolekcji hiszpańskiej sieciówki można było kupić jedynie online. Uterqüe Polska rozpoczęło bowiem swoją przygodę w naszym kraju właśnie od otwarcia sklepu www, który ruszył na początku lutego br.

Uterqüe Polska
Uterqüe Polska (materiały prasowe)

W chwili obecnej sklepy hiszpańskiej marki znajdziecie w 12 krajach (Maroko, Meksyk, Katar, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Jordania, Liban, Hiszpania, Rosja, Portugalia i Andora). Kolekcje tworzone są z myślą o niezależnych i wykształconych kobietach w wieku od 25 do 50 lat. Dzięki wyjątkowemu spojrzeniu na aktualne trendy powinny przypaść do gustu modystkom i są chętnie wybierane przez stylistów.

kolczyki w kształcie kwiatów (materiały prasowe)
kolczyki w kształcie kwiatów (materiały prasowe)

Kolekcja Uterqüe na sezon jesień-zima 2016

Nazwa marki po łacinie znaczy “jedno i drugie”. Uterqüe specjalizuje się bowiem w tworzeniu przyciągających spojrzenia dodatków. W tym sezonie są to m.in. zdobione imitacją diamencików srebrne botki, piękna aksamitna kopertówka czy oryginalne wiszące kolczyki w kształcie kwiatów. W ofercie marki można też znaleźć ubrania oraz wyroby skórzane. Łączy je dbałość o prostotę formy oraz jeden wyjątkowy detal, który będzie stanowił o nietuzinkowości ciuszka. Może nim być haft, marszczenie czy plisy w zupełnie niespodziewanym miejscu. M.in. dzięki temu, że ubrania i akcesoria wytwarzane są w krajach Europy, możecie liczyć na bardzo wysoką jakość. Niestety nie należą co najtańszych. Ceny kolekcji Uterqüe na sezon jesień-zima 2016 zaczynają się od ok 200 zł. Czy warto? Naszym zdaniem zdecydowanie tak!

 

Opublikowany w Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *