We Are Knitters: czy marka zapoczątkuje nowy trend?

We Are Knitters

Piękne mięsiste swetry, a nawet koce i poszewki na dobre powróciły do naszych szaf i zadomowiły się w salonach. Wełna wraca do łask, ale w zupełnie innym niż do tej pory wydaniu. Grube swetry urzekają seksownymi dekoltami na plecach. Cienkie – ciekawym splotem, który bardziej odsłania niż zasłania to, co się pod nim znajduje. Wzrok przykuwają soczyste czerwienie, które w tym roku znajdziemy w niejednej kolekcji.

A może te cuda zrobić samemu? Na drutach…

Nad tym samym zaczęli zastanawiać się twórcy marki We Are Knitters. Podczas podróży nowojorskim metrem zobaczyli dziewczynę robiącą na drutach. Zainspirowała ich do stworzenia firmy promującej dziewiarstwo, ale w bardzo nowoczesny sposób. Udało się! Wełny, druty i włóczki szybko podbiły Hiszpanię, Niemcy, Francję oraz Stany Zjednoczone. Teraz czas na Polskę!

We Are Knitters debiutuje w Polsce

A wraz z nią moda na robienie na drutach. To nic, że jeszcze nigdy tego nie próbowałaś i nie masz pojęcia, jak się zabrać do pracy! Na stronie internetowej We Are Knitters znajdziesz mnóstwo pomocnych wskazówek i trotuali video. Gdy brak Ci inspiracji, wystarczy sięgnąć do mediów społecznościowych. Hashtag #weareknitters na Instagramie pozwala wyszukac ponad 100 tysięcy fotografii. Aż trudno się zdecydować, od czego zacząć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *