Wielkanocnocne szukajki z Milką

Co najpiękniejszego możemy podarować naszym bliskim w nadchodzące święta wielkanocne? Odpowiedź jest prosta – to czas spędzony w rodzinnym gronie nawet jeżeli ze względu na pandemię, odbędzie się to w domowych warunkach. Wspólne wypieki, malowanie pisanek, długie rozmowy prowadzone przy stole zapełnionym wielkanocnymi przysmakami – pomysłów na dzielenie czasu z najbliższymi jest wiele. Natomiast w te święta Milka dodatkowo zaprasza wszystkich do świątecznej zabawy w poszukiwanie wielkanocnych słodkości. Będzie ona doskonałą okazją do tworzenia rodzinnych wspomnień, dzięki którym delikatność smakować będzie jeszcze lepiej…

 Święta to wyjątkowy czas dla wszystkich. To właśnie w tym okresie nasza uwaga skupia się na najbliższych, którym w codziennym pędzie nie zawsze możemy poświęcić tak wiele uwagi, jak zawsze byśmy tego chcieli. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby w tych wyjątkowych, wielkanocnych chwilach podarować naszym bliskim coś bezcennego – czas, dzięki któremu ten świąteczny okres stanie się jeszcze przyjemniejszy. Pomysłów na spędzanie wielkanocnych dni nie trzeba szukać daleko – każdego roku wspólnie zajmujemy się malowaniem pisanek lub doskonalimy umiejętności kulinarne pod bacznym okiem ukochanych nam osób. W tegoroczne święta Milka proponuje dodatkowy sposób na wspólne spędzenie tego czasu, inspirując do zabawy w wielkanocne poszukiwanie słodkości. Świąteczna reklama marki pokazuje jak ważna jest wspólna celebracja w gronie najbliższych, a drobne wielkanocne aktywności dodają magicznego aspektu.

Milka zadbała także aby każdy mógł poczuć smak tej wyjątkowej zabawy bez wychodzenia z domu. W specjalnie stworzonej grze, która będzie dostępna na urządzeniach mobilnych od 18 marca br. pod adresem www.wielkanocneszukajki.pl, każdy będzie mieć szansę na poszukiwanie słodkości poukrywanych na mapie Google w swojej najbliższej okolicy. Gra, która z pewnością zaangażuje wszystkich członków rodziny niesie za sobą także walory edukacyjne, ponieważ każdy zajączek skrywa lokalną ciekawostkę na temat wielkanocnych tradycji z Polski lub innego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *