WireNails – “druciane” paznokcie – coś dla odważnych minimalistek!

Czy wydaje ci się, że w świecie manicure’u było już absolutnie wszystko? Jeśli tak, to jesteś w błędzie. Zawsze znajdzie się jakaś luka w trendach, którą trzeba szybko wypełnić czymś zupełnie nowym i zaskakującym. Zastanawiasz się właśnie, jaki wzór zrobić na paznokciach albo na jaki kolor je pomalować? Otóż jakiś czas temu prawdziwym hitem stał się dość kontrowersyjny i odważny trend w postaci WireNails. Będziesz zaskoczona, jakie efekty można uzyskać dzięki temu sposobowi ozdabiania paznokci.

WireNails – co to takiego i skąd się wzięło?

WireNails, jak sama nazwa wskazuje, to metoda stylizacji paznokci polegająca na ozdabianiu ich za pomocą drutów w kolorze srebrnym lub złotym. Sama płyta paznokcia zazwyczaj jest spiłowana na krótko. Paznokcie mogą być pomalowane bezbarwnym lub kolorowym lakierem, chociaż najczęściej spotyka się wersję bezbarwną. Na ten niecodzienny pomysł wpadł koreański salon kosmetyczny Unistella i jak się okazuje był to strzał w dziesiątkę! Druciane kompozycje na paznokciach przybierają najróżniejsze formy – od płaskich wzorków po druciane tipsy, a nawet i druciane mini rzeźby. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki zawierające bardzo zwariowane kompozycje, które przyciągają wzrok i oczarowują kreatywnością. Coraz więcej kobiet na całym świecie szaleje już na punkcie tego trendu w manicure na wiosnę. Oto kilka inspiracji, które być może zainspirują cię do stworzenia takiego manicure sama w domu lub u kosmetyczki:

https://www.instagram.com/p/BPny5cSleh8/?tagged=wirenails

https://www.instagram.com/p/BRUaE2-BQeh/?tagged=wirenails

https://www.instagram.com/p/BPxkoy-gJE0/?tagged=wirenails

WireNails – czy da się to zrobić samemu?

Oczywiście, że tak! Sprawa jest trochę skomplikowana, ale możesz na początek wykonać prosty i mało wymagający wzór. Jeśli spodobał cię manicure w stylu WireNails, to na szczęście na Youtube znajdziesz kilka fajnych tutoriali, które krok po kroku pokażą ci, jak g wykonać. Poniżej zamieszczamy jeden z nich. Dzięki temu tutorialowi dowiesz się, jak zrobić wire tipsy, które możesz zostawić niepomalowane albo pokryć je lakierem. Powodzenia!

https://www.youtube.com/watch?v=rD_NkPvsySM

Czy podoba ci się nowy trend w świcie manicure w postaci WireNails? My czujemy się zaintrygowane! Z pewnością jest on godny uwagi. Wypróbujesz go?

Zobacz też:

One reply on “WireNails – “druciane” paznokcie – coś dla odważnych minimalistek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *