Wzorki na paznokcie krok po kroku

wzorki na paznokcie krok po kroku

Jak zrobić wzorki na paznokcie? Krok po kroku wyjaśniamy jak wykonać nietuzinkowy manicure bez pomocy manicurzystki. Gotowe? Do dzieła!

Wzorki na paznokcie – najnowsze trendy

Każda z nas chce mieć piękny manicure, który ozdobi dłonie i przykuje zazdrosny wzrok koleżanek. Jeśli nie wystarcza Ci już jednolity kolor na paznokciu, to co powiesz na wzorki? Zdobienie paznokci jest w ostatnich sezonach niezwykle modne. Trendy podpowiadają, że obecnie najmodniejsze wzory to kolorowe ombre oraz kolorowy french manicure. Oprócz tego bardzo ciekawym wyborem są też geometryczne kompozycje albo asymetrycznie przecinające się paski. Jednak takich kreatywnych zdobień jest naprawdę wiele, więc z pewnością znajdziesz też coś dla siebie. A czy wiesz, że proste wzorki na paznokcie możesz wykonać też sama? Jak? Oto nasze ulubione sposoby!

https://www.instagram.com/p/BMwNDN7jXgh/?taken-by=sally_hansen

Wzorki na paznokcie – łatwe triki

Jeśli wydaje Ci się, że kompletnie nie masz talentu do zdobienia paznokci, to możesz udać się do drogerii i zakupić tam takie małe “ułatwiacze”, które w szybki i prosty sposób stworzą za Ciebie piękne kompozycje. Jednym z nich są na przykład naklejki ażurowe lub wodne na paznokcie. Wystarczy je nakleić na lakier i zabezpieczyć utwardzającym top coatem. Innym sposobem są stemple do paznokci, dzięki którym stworzyć przepiękne kompozycje w kolorach, jakie sobie tylko wymarzysz. Jeszcze inną alternatywą są szablony do wzorów na paznokcie. Jedyne, co musisz z nimi zrobić to przykleić na paznokci i pomalować je wybranym przez siebie kolorem. Szybki wzorek w parę minut!

Zobacz też:

Wzorki na paznokcie – łatwe tutoriale

Wolisz stworzyć wzorki na paznokcie sama? Nie ma problemu! W internecie istnieje wiele tutoriali, które krok po kroku pokazują, jak zrobić bardzo ciekawe wzory – od tych najprostszych, po bardzo skomplikowane. Wybierz więc zgody ze stopniem Twojego zaawansowania. Niektóre tutoriale nakazują wykorzystywać lakiery hybrydowe oraz lampę UV, gdyż wzorki są wtedy o wiele ładniejsze i trwalsze, ale jeżeli nie posiadasz lampy ani takich lakierów, to znajdziesz również filmiki, w których możesz wykorzystać zwykłe lakiery oraz niewielką ilość narzędzi. Oto kilka ciekawych tutoriali:

https://youtu.be/Ja2_Y6LcaxE?list=PLEUPyyCRuwpGxqbnwAydrUKKnlWTl99f8

Masz już swoje ulubione wzorki na paznokcie? Jeśli tak, to do dzieła! Spróbuj stworzyć coś sama i baw się lakierami oraz akcesoriami do paznokci. Naprawdę warto! To świetna i stylowa zabawa. Powodzenia!

Zobacz też: Paznokcie migdałki wzorki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *