kobiecy.pl

Znaczenie godzin: co oznaczają równe lub lustrzane godziny?

znaczenie godzin / unsplash

Jakie jest znaczenie godzin? Wierzysz w numerologię? Wiele osób tak, dlatego do cyfr przypisane są najróżniejsze znaczenia, które potrafią opisać konkretne sytuacje. Numerologia stała się podstawą pracy wróżek i bazą dla horoskopów. Prawidłowe odczytanie znaczenia cyfr może nas naprawdę zaskoczyć. Czy podobnie jest, gdy patrzysz na zegarek i widzisz tak zwane „urodziny godziny”. Co to oznacza? Jeśli często nad tym rozmyślasz, zerknij do naszego przewodnika!

Znaczenie godzin – równe godziny

Zacznijmy od tego, dlaczego zwracamy w ogóle uwagę na godziny w numerologii. Jest kilka teorii. Jedna z nich głosi, że spoglądając na zegarek, na którym pojawia się równa lub lustrzana godzina, nasz anioł chce przekazać nam wiadomość. Inna teoria mówi zaś, że wiąże się to z myślami osób trzecich, które mogą być do nasz pozytywnie lub negatywnie nastawione.

A jak wyglądają równe godziny? Są nimi na przykład 11:11, 15:15 czy 22:22. Inaczej zwane są lustrzanymi lub potocznie „urodzinami godziny”. Często jeśli spojrzymy na zegarek, który właśnie wyświetla jedną z takich godzin, możemy spróbować ją zinterpretować. Należy jednak pamiętać, że kontekst przepowiedni musimy samodzielnie dopasować do naszej obecnej sytuacji. Poniżej mamy dla ciebie najpopularniejszą interpretację znaczenia godzin – zarówno dla singli, jak i dla zakochanych.

Magiczne godziny – interpretacja

Nasza lista interpretacji znaczenia godzin zawiera wersję zarówno dla singli, jak i dla osób zakochanych lub w związkach. Sprawdź, co oznaczają lustrzane godziny!

Co oznacza godzina 22:22 albo 23:23?

Jak już wiesz równe lub lustrzane godziny można intepretować na wiele sposobów. Jeśli spoglądasz na zegarek i widzisz na nim godzinę 22:22 oznacza to, że czeka cię coś miłego. Zazwyczaj symbolizuje to pozytywne uczucia kogoś do ciebie oraz nową miłość. Jeśli jesteś w związku możesz oczekiwać, że twój partner lub partnerka zaskoczy cię miłym wyznaniem albo niespodzianką. Całkowitym przeciwieństwem jest tutaj godzina 23:23, gdyż przepowiada ona zdradę albo raniące kłamstwo, które może być początkiem końca. Warto uważać!

Zobacz też:

Exit mobile version