kobiecy.pl

Co kupić na prezent imieninowy kobiecie?

prezent imieninowy dla kobiety

prezent imieninowy dla kobiety/ unsplash

Co kupić na prezent imieninowy kobiecie? To częsty dylemat osób, których najbliższe kobiety mają właśnie niedługo imieniny. Prezent powinien być ładny, gustowny i dopasowany do zainteresowań. Może być mniejszy i skromniejszy niż urodzinowy, ale mimo wszystko nadal musi wyrażać uczucia, które żywisz do solenizantki. Oto kilka sprawdzonych pomysłów!

Prezent imieninowy dla mamy

Mama to wyjątkowa osoba dla każdej z nas. Z pewnością wiesz, czym się interesuje. Być może lubi piec albo gotować? Co powiesz na prezent postaci książki z ciekawymi przepisami na smakowite dania lub wypieki? A może akcesoria kuchenne, których jeszcze nie ma? Jeśli twoja mama interesuje się modą i lubi ładne dodatki, świetnym prezentem będzie nowy portfel, modna torebka, apaszka lub wyjątkowa biżuteria. Klasycznym i niezawodnym prezentem są również perfumy. Dodatkowo do prezentu możesz kupić też kwiaty, czekoladki oraz kartkę imieninową z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Mama ucieszy także z kosza herbat lub kawy z dodatkami. To smaczny i pożyteczny prezent!

co kupić na prezent imieninowy kobiecie / unsplash

Prezent imieninowy dla siostry

Twoja siostra ma niedługo imieniny? Prezent zależy przede wszystkim od wieku, w jakim jest. Jeśli jest nastolatką, możesz jej kupić kosmetyki, o jakich od dawna marzyła. Może być to modna pomadka, cień do powiek albo róż do policzków. W drogeriach znajdziesz też różnego rodzaju zestawy prezentowe. Co kupić na prezent imieninowy kobiecie, która jest starszą siostrą? Może to być płyta z ulubioną muzyką, torebka, o której marzy, sneakersy albo grawerowana biżuteria. Siostra na pewno ucieszy się także z czegoś słodkiego oraz z imieninowej kartki.

Prezent imieninowy dla koleżanki

A może imieniny ma koleżanka ze szkoły albo z pracy? Tutaj możesz pokusić się o kupienie czegoś neutralnego. Może to być na przykład bon podarunkowy do jej ulubionego sklepu odzieżowego lub drogerii. Sama wybierze sobie coś, co z pewnością jej się spodoba. Oprócz tego może to być na przykład bilet na koncert ulubionego artysty, voucher na zabiegi w SPA lub masaż albo po prostu eleganckie czekoladki i kosz herbat lub kaw. Dodatkiem również mogą być kwiaty oraz kartka.

Co kupić na prezent imieninowy kobiecie – inne pomysły

Nadal nie wiesz, co kupić na imieniny? Co powiesz więc na śmieszny prezent? W internecie znajdziesz personalizowane prezenty ze śmiesznymi napisami jak koszulki, kubki, dyplomy, kieliszki czy kalendarze. To może być bardzo oryginalny pomysł. Niebanalnym prezentem na imieniny będzie również podarunek w formie przeżycia – przejażdżka balonem, skok ze spadochronu, zabiegi w SPA albo wyjazd  na weekend. Możesz też wykonać coś własnoręcznie. Samodzielnie zaprojektowana kartka, album ze zdjęciami albo ręcznie wykonane smakołyki to również strzał w dziesiątkę!

Zobacz też: Dedykacje do książki

Exit mobile version