Be The Sky Girl- JAK PODNIEŚĆ W SOBIE ENERGIĘ?

Pierwsze spadające liście z drzew, krótsze i deszczowe dni i chłodniejsze wieczory, to znak że wielkimi krokami nadciąga jesień, a wraz z nią stan jesiennego spadku energii. Częściej robimy się senni i zmęczeni, nie chce nam się wstawać z łóżka w ciemne, zimne poranki, mniej mamy energii i zapału do pracy. Najchętniej zaszyłabyś się pod ciepłą kołdrą z ulubioną książką i przespała ten czas. Tak by było najprościej, ale nawet o tym nie myśl!

Po pierwsze postaw na siebie!

Czas ten możesz bardzo dobrze wykorzystać na zmiany, na doskonalenie samej siebie co nam lepiej w tym pomoże jak nie nasze ukochane kosmetyki? Założycielki marki Be The Sky Girl, które z pasji tworzą dla nas kosmetyki naturalne z przesłaniem, są idealnym przykładem, że warto dokonywać zmian w swoim życiu, że zawsze jest na to czas i miejsce.
Jeśli poczujesz ten moment, nie przegap go, idź za ciosem. Świat należy do odważnych a Ty jesteś kobietą, która sięga chmur i może dokonać bardzo wielu ważnych rzeczy, bo jesteś silna i możesz wszystko.

Po drugie dbaj o siebie!

Jesteś dla siebie najważniejsza, zwracaj uwagę na to co nakładasz na ciało, aby skóra była zdrowa, odżywiona i wyglądała pięknie, zarówno na twarzy jak i na ciele. Wybieraj kosmetyki naturalne, bogate w najwyższej jakości naturalne ekstrakty z roślin. Tak samo selekcjonuj to czym odżywiasz swój organizm, zgodnie z zasadą, że jedzenie ma być Twoim paliwem i siłą napędową do działania. Pamiętaj o tym, że na każdą wielką budowlę, składają się małe cegiełki, bo to te małe, ale regularne kroki pomagają osiągnąć oczekiwany efekt, a potem go utrzymać. Dbanie o siebie to nie tylko troska o ciało, ale również o psychikę. Dbaj o to, żeby mieć ciągły kontakt ze swoimi emocjami i myślami, zarówno tymi pozytywnymi jak i negatywnymi. Twoja troska o siebie, zainteresowanie i bycie dla siebie dobrą, nie pozwolą tym gorszym myślom przekształcić się w poważniejsze stany, z którymi sama tak łatwo możesz sobie nie poradzić. Twoi bliscy również na tym skorzystają. Nie ma lepszego wzorca dla dzieci niż szczęśliwa mama.

Po trzecie realizuj marzenia!

Kosmetyki pielęgnują nasze ciało, działają na nasze zmysły i to jest ich misja od wielu lat. Dlatego mają wielką siłę, tę głębszą, bo wewnętrzną. Dbając o ciało, musimy pamiętać o tym, że wszystko zaczyna się od środka. Bardzo ważna jest harmonia piękna ciała z pięknem ducha. I to ona właśnie daje siłę do realizacji marzeń.
Jeśli czujesz, że powinnaś być teraz w innym miejscu, robić coś innego i na pewno nie jest to chwilowe zwątpienie, przygotuj się na zmianę.

Po czwarte spełniaj się!

My kobiety mamy tak, że spełniamy się w różnych rolach i… to jest piękne! Tworzymy sobie rzeczywistość, w której nie musimy z niczego rezygnować. Możesz być mamą, pracować w korporacji, prowadzić własną działalność, pilotować myśliwce, podróżować… możesz wszystko! Realizowanie pasji nigdy nie było prostsze i bardziej na wyciągnięcie ręki. Spełnianie marzeń i realizacja wyznaczonych celów powoduje, że w Twojej głowie pojawia się satysfakcja i wypełnia Cię radość. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

Po piąte otaczaj się zapachami!

Zapachy w kosmetykach są idealnym sposobem, aby pomóc przetrwać czas jesiennej słabości. Dodają energii, podkreślają charakter i poprawiają nastrój i przywołują pozytywne wspomnienia. Poczuj zapach czerwonych owoców doprawionych delikatną, zmysłową nutą wanilii, świeże, zielone nuty agrestu zanurzone w kwiatowym bukiecie dzikiego bzu czy jaśmin z drzewno-waniliowo-karmelowymi akordami czarnego opium, tak pachną nawilżające musy do ciała, a cukrowy peeling Pina Colada kusi słodkimi egzotycznymi nutami kokosa i ananasa. Pielęgnacja ciała to rytuał, któremu oddajemy się w naszym domowym zaciszu. Dlatego zapachy muszą być adekwatne do atmosfery, którą sobie tworzymy, tak aby było przyjemnie, relaksująco. To nasz czas i nasza strefa, którą chcemy zostawić na długo w pamięci.


Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *