Farbowanie 3D: ten efekt pokochały miliony kobiet!

koloryzacja 3d

Od jakiegoś czasu w świecie fryzjerstwa nastąpiło przełamanie dotychczasowych trendów promujących jednolity kolor, który niekiedy wygląda mało naturalne. Obecnie panuje moda na naturalność w każdej sferze, dlatego nadszedł czas na farbowanie z efektem 3D. O co w nim chodzi? Właśnie o uzyskanie jak najbardziej naturalnego rezultatu. Koloryzacja 3D to nic innego jak nowy rodzaj znanego nam balejażu. Efekt ten został jednak ulepszony i obecnie możemy wybierać nawet spośród kilku rodzajów tej koloryzacji. Według nas to naprawdę godna uwagi propozycja.

Koloryzacja 3D – dla kogo?

Koloryzacja 3D jest świetnym sposobem na cienkie włosy, gdyż nadaje on optycznej objętości. Dzięki niemu w parę chwil włosy z płaskich i pozbawionych życia, zmieniają się w zagęszczone i uniesione u nasady. Jeśli więc chcesz dodać swojej fryzurze objętości, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko poproś swojego fryzjera o farbowanie metodą 3d. Będziesz zachwycona.

Fryzury 3D – różne metody farbowania włosów

Strobing – najpopularniejsza metoda farbowania 3D

O strobingu włosów jest już od jakiegoś czasu dosyć głośno. Metoda ta polega na modelowaniu rysów twarzy za pomocą odpowiedniej koloryzacji 3D. Zabieg ten ma też na celu dodanie włosom naturalnego rozświetlenia, które sprawia wrażenie odbijania się promieni słońca na włosach. Podczas tej farbowania rozświetla się tylko niektóre pasma, a farbę nakłada się pionowo. W ten sposób pozbywa się także odrostów.

Flamboyage – ombre i balejaż w jednym

Uwielbiasz swoje włosy latem, kiedy dzięki słońcu stają się one miejscami jaśniejsze? Jeśli tak, to efekt flamboyage jest idealny dla Ciebie. To połączenie efektu ombre z balejażem. Polega on na rozjaśnieniu cienkich pasemek za pomocą specjalnej taśmy. Reszta włosów zostaje zaś ufarbowana na nieco ciemniejszy kolor. Włosy natychmiast nabierają objętości!

Babylights

Babylights to rodzaj farbowania 3d, który sprawdzi się, jeśli chcesz mocno zagęścić włosy. Polega on na rozjaśnieniu bardzo cienkich pasemek, które różnią się od podstawowego koloru tylko o ton lub dwa. Efekt jest bardzo naturalny i idealny dla blondów lub jasnych brązów.

Rooting – koloryzacja 3D w wersji strong

To farbowanie 3D dla odważniejszych. Polega na łączeniu ze sobą najróżniejszych odcieni -zazwyczaj od trzech do pięciu kolorów. Pasma farbuje się pod kątem lub nierówną linią kilka centymetrów od nasady. Dzięki temu fryzura staje się optycznie pełniejsza i bardzo efektowna.

Ecaille łączy ciepłe odcienie

Ostatni efekt, który opiszemy jest idealny dla kobiet o oliwkowej lub ciemnej karnacji. Wykorzystuje się w nim połączenie ciepłych kolorów. Zazwyczaj łączy się ze sobą do pięciu odcieni. W rezultacie otrzymuje się pełną życia fryzurę, która dodaje wiele uroku i podkreśla kolor skóry.

I jak? Podoba Ci się farbowanie 3D? Nam bardzo! Jesteśmy pod wrażeniem efektów, jakie można uzyskać przy pomocy takiej koloryzacji. Jeśli Ty także, to poproś swojego fryzjera o dobranie odpowiedniej metody do rodzaju Twoich włosów. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *