Hotel&Spa Bachledówka

Dawno temu, gdy byłam jeszcze nastolatką, kilka razy do roku wyjeżdżałam do Czerwiennego. To miejscowość położona tuż przy Zębie, w okolicach Zakopanego. Tuż po dotarciu na miejsce zawsze biegłam na Bachledówkę. Z góry rozpościerał się widok zapierający dech w piersiach! W tym roku odkryłam, że tam, gdzie niegdyś z koleżanką chodziłyśmy oglądać wschody słońca, powstał Hotel&Spa Bachledówka! Sami rozumiecie, że MUSIAŁAM tam pojechać…

Hotel&Spa Bachledówka

Każdy z nas ma miejsca z dzieciństwa, do których uwielbia wracać. W których poznał przyjaciół, zakochał się, spędzał wakacje czy ferie. Dla mnie jednym z takich miejsc jest Bachledówka. Ostatni raz byłam tam 16 lat temu! W tym roku gnana ciekawością wybrałam się do Czerwiennego wraz z grupą znajomych. Nie mogłabym nocować w innym miejscu niż Hotel&Spa Bachledówka! Z okien tego trzygwiazdkowego hotelu można podziwiać panoramę polskich oraz słowackich Tatr, a z okien umieszczonych po przeciwnej, północnej strony Gorce z Turbaczem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hotel Bachledówka (@hotelbachledowka)

Przyznam, że zastanawiało mnie, jakim cudem na górze, na której wszystkie działki należały do Górali powstał hotel. Jak powiedzieli mi miejscowi, to właśnie okoliczni Górale skrzyknęli się i wspólnie zainwestowali w to miejsce. Być może dzięki temu w Hotelu Bachledówka tak fantastycznie odczuwa się klimat Tatr. Wrażenie potęguje tradycyjna kuchnia regionalna serwowana w restauracji oraz góralska muzyka na żywo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hotel Bachledówka (@hotelbachledowka)

Pokoje i okolica

Hotel Bachledówka oferuje swoim gościom zakwaterowanie w klimatyzowanych, komfortowych pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Nocleg w Czerwiennym to świetna baza wypadowa dla narciarzy. Najbliższy wyciąg znajduje się zaledwie 2 km od hotelu, a karnety na niego kupicie ze zniżką w recepcji. Kolejne, trochę trudniejsze wyciągi znajdziecie w oddalonym o ok. 5 km Zębie i w minimalnie dalej położonym Poroninie. Blisko jest też Białka Tatrzańska. Ci z Was, którzy nie jeżdżą na nartach, z łatwością dostaną się na okoliczne szlaki lub wybiorą się na wycieczkę do Zakopanego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pinaaa (@piiinaaaaaa)

Hotel Bachledówka: spa

Niewątpliwą zaletą Hotelu Bachledówka są masaże wykonywane przez wykwalifikowanego rehabilitanta. Przyniosą ulgę mięśniom zmęczonym po chodzeniu górskimi dróżkami lub jeździe na nartach. Koniecznie wypróbujcie też masaż limfatyczny: pobudza krążenie limfy i jednocześnie przyspiesza proces oczyszczania się organizmu. Genialny, jeśli walczycie z cellulitem. A jeśli czujecie niedosyt po aktywnym dniu na stoku, możecie wybrać się na basen. Długość 12 m jest wystarczająca dla osób, które chciałyby choć trochę popływać.

Sprawdź: Gdzie na Mazury z dziećmi?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *