Sposób na szczupłe łydki i ładne uda. Wypróbuj nasze triki!

sposób na wyszczuplenie ud

Szczupłe łydki to marzenie niejednej z nas i niestety nierzadko dieta czy ćwiczenia nie są w stanie zapewnić nam pożądanych efektów. Często niestety bywa tak, że zrzucamy kilogramy, a łydki i uda wciąż pozostają nieco bardziej obfite niż byśmy tego chciały. My znalazłyśmy jednak niejeden sposób na szczupłe łydki i uda, lecz aż trzy. Wszystkie wypróbowałyśmy i wiemy, że działają świetnie!

Sposób na szczupłe łydki – konturowanie ciała

Szczupłe uda i łydki możemy osiągnąć za pomocą samoopalacza lub konturowania ciała. To metoda, po którą najczęściej sięgają gwiazdy. Może przez to wydawać się nieco bardziej skomplikowana, jednak tak na prawdę ładne łydki są w naszym zasięgu. Konturować możemy zarówno za pomocą samoopalacza, jak i zwykłych kosmetyków kolorowych. Najlepszym przykładem będzie tutaj użycie bronzera. Jeżeli zrobisz to dobrze, nikt się nie pozna, że nieco “poprawiłaś” swoją urodę.

Zobacz też: Najlepsze ćwiczenia na pośladki i uda

Sposób na szczupłe łydki – buty na obcasach

Chude łydki i uda to twoje marzenie, ale nie masz czasu na ich konturowanie? Wypróbuj najprostszy ze sposobów i wybierz buty na obcasie. Przy masywniejszych łydkach unikach butów na szpilce, zamiast tego wybierz model na słupku lub koturnie. To prosty i wygodny sposób na szczupłe łydki i uda. Dzięki temu, że sięgniesz po buty na stabilnym, szerszym obcasie nie podkreślisz masywności nóg a dodatkowo będzie ci wygodnie przez cały dzień, kiedy będziesz mieć buty na nogach. Możesz poszukać modeli z wydłużonym noskiem, dzięki czemu nogi będą wyglądały na jeszcze dłuższe.

Sposób na szczupłe łydki – odpowiednia sukienka lub spódnica

Jeżeli chcesz wyszczuplić uda i łydki, to odpowiednia długość sukienki czy spódnicy również będzie w tym bardzo pomocna. Szukaj modeli, które kończą się tuż przed lub tuż za kolanami. Takie sukienki i spódnice wydłużają nogi, a tym samym sprawiają, że cała sylwetka wygląda na smuklejszą. W Chłodniejsze dni dobierz do sukienki rajstopy w kolorze butów, dzięki czemu twoje nogi będą wyglądały na jeszcze dłuższe i szczuplejsze tym samym.

Sposób na szczupłe łydki i ładne uda - odpowiednia sukienka i buty (kolaż redakcja, materiały zalando)
Sposób na szczupłe łydki i ładne uda – odpowiednia sukienka i buty (kolaż redakcja, materiały zalando)

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *