Testujemy: Land Rover Discovery i Evoque. Czy to idealne samochody dla kobiet?

Połączenie bezpieczeństwa z przestronnym wnętrzem i niezawodnością SUVa – czy można od samochodu oczekiwać więcej? To tylko nieliczne powody, do których zakochałyśmy się w Land Roverze…

By poczuć się dobrze w Land Roverze nie musisz wcale wiedzieć, że marka słynie z bezpieczeństwa. Przestronne wnętrze i wysokość SUVa sprawiają, że czujesz się wyjątkowo bezpiecznie. W zależności od wersji wyposażenia możemy też liczyć na pomoc wielu dodatkowych systemów jak: system kontroli zjazdu, autonomicznego hamowania czy asystent pasa ruchu.

Land Rover Discovery Sport

Przestronne wnętrze jest idealne na wyjazd z rodziną lub… z koleżankami. Bo przecież do tak dużego bagażnika możesz zmieścić dosłownie wszystko: od dziecięcego wózka po walizki kilku dziewczyn. Opcjonalny 3 rząd siedzeń pozwala ci szybko zagospodarować bagażnik w zupełnie inny sposób. Idealne, gdy chcesz wyskoczyć z grupą przyjaciół na weekend za miastem!

Dodatkowo samochód wyposażono w silnik o mocy, która pozwoli ci bezproblemowo przyspieszać, co ma znaczenie nie tylko dla fanek wyścigów, ale przede wszystkim dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. Większa moc silnika to łatwiejsze wyprzedanie, jak również większe prawdopodobieństwo szybkiej reakcji podczas niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Range Rover Evoque

Lubisz mieć duży wybór? Range Rover Evoque dostępny jest w trzech wersjach nadwozia, które mają nawet do 6 wersji wyposażenia. Gdy już zdecydujesz się na jedną z opcji pozostaje kwestia wyboru koloru i tapicerki. My zakochałyśmy się w drewnianych fornirach i… funkcji masażu w przednich siedzeniach. Ciekawostką jest funkcja kontrolowanego oświetlenia wnętrza, która nadaje mu idealną barwę.

Samochód został wyposażony w najbardziej zaawansowany system multimedialny w historii marki Land Rover. Responsywny ekran dotykowy o przekątnej 10-cali można obsługiwać za pomocą gestów znanych z obsługi smartfonów. W kwestii nagłośnienia and Rover zaprosił do współpracy firmę Meridian, światowego lidera w technologii audio oraz cyfrowego przetwarzania dźwięku. W samochodzie (w zależności od wersji) rozmieszczono od 12 do 16 głośników o mocy do do 825W. Jak to działa? Najłatwiej przekonać się w praktyce! Sprawdźcie same i koniecznie dajcie znać, czy podzielacie nasz zachwyt tym samochodem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *