Avans: rtv i agd przez internet!

Avans

Avans sklepy – tylko przez internet!

Jeśli jesteś miłośnikiem/miłośniczką elektroniki i sprzętów, to z pewnością znasz sklep Avans, który w Polsce działa już od 15 lat. Jest to wyjątkowy sklep, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy z dziedziny RTV i AGD. Sklep ten wyróżnia jeszcze jedna rzecz, a mianowicie to, że jest on sklepem internetowym. Nie znajdziemy sklepów stacjonarnych tej firmy, która internetowo funkcjonuje od 2014 roku.

Avans gazetka

Jeśli chcesz poznać najnowszą ofertę tej firmy, to zawsze możesz ściągnąć sobie ze strony internetowej gazetkę, w której znajdziesz informacje na temat aktualnych promocji, wyprzedaży oraz nowych produktów. Gazetka stanowi świetny przegląd elektroniki i sprzętów dostępnych w sklepie.

Avans AGD

W ofercie tego sklepu intenertowego znajdziesz niemal każdy sprzęt AGD, o jakim tylko zamarzysz. Możesz przejrzeć bogatą ofertę standardowego AGD jak pralki, lodówki czy kuchenki albo zajrzeć do AGD przeznaczonego do zabudowy jak piekarniki czy zmywarki. Oprócz tego w Avansie znajdziemy również małe AGD: mikrofalówki, tostery, czajniki znanych marek w świetnych cenach. Bez problemu znajdziesz wszystko to, czego właśnie potrzebujesz i nawet nie musisz ruszać się z domu!

Avans RTV

Ten sklep online to również i świetnej jakości RTV. Najnowocześniejsze telewizory, komputery, słuchawki, telefony. Wszystko, czego miłośnik elektroniki zapragnie. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć w odpowiednią zakładkę i w mig otworzy nam się morze elektronicznych możliwości!

Avans reklamacje

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań zawsze masz prawo zwrócić go w ciągu 14 dni. Możesz również skorzystać z prawa do reklamacji wypełniając na stronie internetowej sklepu formularz reklamacyjny.

Avans kontakt

Zawsze w razie potrzeby możesz skontaktować się ze sklepem poprzez formularz kontaktowy albo dzwoniąc na specjalną infolinię. Sklep ten to bezpieczne zakupy w zaciszu własnego domu!

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *