Idealny prezent dla dorosłych od LEGO®

Kto powiedział, że zestawy LEGO® są tylko dla dzieci? Zabawa klockami może stanowić świetną okazję do odpoczynku od codziennych obowiązków, także dla dorosłych! Budowanie jest przyjemne i relaksujące, a ułożony zestaw może stać się częścią niezwykłej kolekcji.

Znalezienie idealnego prezentu na święta jest łatwiejsze niż może się wydawać. Zestawy LEGO przeznaczone dla starszych budowniczych pozwalają dorosłym konstruować modele oparte na ich największych pasjach – szybkich samochodach lub tych bardziej klasycznych, architekturze, sztuce, filmie, muzyce, sporcie i innych. Te wyjątkowe zestawy nie tylko dostarczają wyzwań i radości z budowania, ale po ich ułożeniu mogą stać się interesującą częścią wystroju wnętrza.

Marka LEGO chce pomóc w znalezienie odpowiedniego prezentu na święta i w tym celu podpowiada kilka wyjątkowych pomysłów na upominki, w zależności o tego, jakie ma zainteresowania i co najbardziej lubi robić obdarowywana osoba.

Samochody dla każdego

W świecie LEGO każdy znajdzie samochód, który go zachwyci. Począwszy od małego, ale starannie zaprojektowanego Fiata 500, przez luksusowe Porsche 911 do kultowego Dom’s Dodge’a znanego z serii filmów „Szybcy i Wściekli”.

LEGO® Creator Expert Fiat 500 (#10271)

Nie trzeba być fanem samochodów, aby uwielbiać Fiata 500, prawdziwą ikonę samochodowego designu. Model został wyposażony w autentyczne detale, takie jak bagażnik, w którym zmieszczą się walizki, otwierany dach, a także obraz z pięknymi włoskimi krajobrazami!

LEGO® Technic™ Porsche 911 RSR (#42096)

Porsche 911 to ikona doskonałej inżynierii. Dzięki zestawowi składającemu się z 1580 elementów można go złożyć w domowym zaciszu. Autentyczna replika Porsche 911 została opracowana we współpracy z Porsche i posiada nawet działający mechanizm różnicowy oraz sześciocylindrowy silnik bokser z ruchomymi tłokami!

LEGO® Technic™ Dom’s Dodge Charger (#42111)

Każdy fan „Szybkich i Wściekłych” pokocha model Dom’s Dodge Charger wyposażony w silnik V8, ruchome tłoki, układ kierowniczy oraz znajdujące się w bagażniku butle nitro pozwalające na odtworzenie ekscytujących scen z filmu!

Podróże dookoła świata

Zwiedzanie świata to prawdziwa przyjemność dla wszystkich miłośników wypraw. Dzięki zestawom z serii LEGO® Architecture można odwiedzić odległe Tokio, czy przywołać wspomnienia z pobytu w Dubaju.

LEGO® Architecture Tokio (#21051)

Panorama Tokio jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Fani Japonii lub ci, którzy marzą o jej odwiedzeniu, mogą teraz odtworzyć niektóre z jej najbardziej znanych budynków! W zestawie znajdują się znane wieże, przejście Shibuya, góra oraz kwitnące kwiaty wiśni.

LEGO® Architecture Dubaj (#21052)

Dubaj jest pełen charakterystycznych budowli, które zapierają dech w piersiach. Dzięki zestawowi LEGO można zbudować swój własny mini Burj Khalifa – najwyższy budynek na świecie, Dubai Frame, hotel Burj Al Arab Jumeirah oraz słynną fontannę i uchwyć futurystycznego ducha miasta.

Niezwykłe dzieło sztuki ozdobi każdą ścianę

Dla każdego kolekcjonera sztuki lub miłośnika popkultury zestawy z serii LEGO® Art będą fantastycznym prezentem, podczas którego poza stworzeniem własnego dzieła będą mogli posłuchać podcastu z projektantami i ekspertami LEGO® Art.

LEGO® Art Andy Warhol’s Marilyn Monroe (#31197)

Oryginalne dzieło Andy’ego Warhola Marilyn Monroe dla większości osób jest nieosiągalne. Na szczęście, teraz można odtworzyć kultowy obraz w domu! Nie trzeba być artystą, aby cieszyć się z ukończenia tego wyjątkowego zestawu.

LEGO® Art The Beatles (#31198)

Każdy ma ulubionego członka zespołu The Beatles. Niezależnie czy jest nim John, Paul, George lub Ringo, dzięki zestawom LEGO Art można stworzyć portret jednego z nich lub zebrać cztery zestawy i stworzyć kolekcję portretów. Podczas budowania można posłuchać ścieżki dźwiękowej zawartej w pudełku i zanurzyć się w opowieściach o zespole!

Smak zwycięstwa – klocek po klocku

Spełnieniem marzeń każdego fana piłki nożnej, a już z pewnością drużyny Manchester United, jest odwiedzenie stadionu Old Trafford. Teraz dzięki zestawowi LEGO każdy fan będzie mógł go odwiedzić tyle razy, ile zechce.

LEGO® Creator Expert Old Trafford (#10272)

Zestaw jest repliką znanego na całym świecie stadionu Old Trafford, wykonaną w skali 1:600. Znajdują się w nim takie szczegóły jak tunel dla zawodników czy rzeźba United Trinity. Jest to idealny prezent dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Z odległej galaktyki

Dzięki zestawom LEGO Star Wars™, ulubiona galaktyka może znajdywać się znacznie bliżej niż nam się wydaje, może być tuż obok, w domu.

LEGO® Star Wars™ Hełm Boba Fetta™ (#75277)

Model hełmu Boba Fetta jest doskonałym pomysłem na prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen, szczególnie dla tych, którzy uwielbiają klona jednego z najbardziej zabójczych łowców nagród w galaktyce!

LEGO® Star Wars™ Hełm szturmowca™ (#75276)

Ikoniczny hełm szturmowca jest wyposażony w podstawkę i tabliczkę z nazwiskiem, które można pokazać w domu lub w biurze! Zestaw jest interesującym wyzwaniem dla każdego doświadczonego konstruktora LEGO kochającego science-fiction.

LEGO® Star Wars™ Hełm pilota myśliwca TIE™ (#75274)

Hełm pilota myśliwca TIE przywołuje wspomnienia z najbardziej znanych scen Gwiezdnych Wojen. Każdy fan z pewnością doceni charakterystyczne kontury i detale hełmu odtworzone za pomocą klocków LEGO.

Więcej informacji można znaleźć na www.LEGO.pl


Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *