Kolekcja dla mam i córek od Kappahl

O czym marzą małe dziewczynki? Wiele z nich chce być podobne do swoich mam. A mini-kolekcje dla mam i córek są sposobem na to, by spełnić te małe marzenia tu i teraz. A przy okazji świetnie się bawić!

Kapsułowa kolekcja marki Kappahl

Macierzyństwo i związane z nim uczucia stały się inspiracją dla projektantów marki Kappahl. Najnowszą kapsułową kolekcję marki można ująć w trzech słowach: beztroska, nostalgia i miłość. Kapsułowa kolekcja Kappahl Vintage Stories to subtelne kolory i romantyczne motywy, które pasują zarówno mamom, jak i córkom.

materiały prasowe

Kappahl: Vintage Stories

Kolekcja Vintage Stories przesiąknięta jest duchem lat 70., ale też da się w niej wyczuć nowoczesne akcenty. Znajdziecie w niej długie, zwiewne sukienki w stylu boho, które zachwycą zarówno mamy, jak i córki. Oprócz tego w ofercie znajdują się spodnie w stylu palazzo, kimono oraz topy o szerokim kroju, które idealnie połączą się z produktami ze stałej kolekcji marki, jak: wygodne dżinsy, miękkie kardigany, czy też oversizowe marynarki. Obok bieli i delikatnego pudrowego różu pojawiają się rozbielony turkus, zgaszony żółty oraz czekoladowy brąz. Zarówno kroje, jak i zdobienia w postaci falban, haftów i kwiatowych wzorów nadają ubraniom lekkości i delikatności.

materiały prasowe

Zobacz też: Figura jabłko – jak się ubierać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *