Kosmetyki do zadań specjalnych. Ochronią skórę przed smogiem!

Kochasz życie w wielkim mieście? Jego tempo motywuje Cię do działania i tworzenia pięknych rzeczy? Twoja skóra funkcjonując w miejskich warunkach, potrzebuje specjalnej ochrony, subtelnego dotyku i pielęgnacji na najwyższym poziomie, która pomoże jej zwalczyć uszkodzenia wywołane zanieczyszczeniami i niebieskim światłem komputera. Dużo pracujesz, kochasz miasto, ale potrzebujesz kremu, który będzie stał na straży piękna Twojej skóry…

Pielęgnacja anti- pollution

To jeden z trendów, które w tym roku są szczególnie na czasie ze względu na fatalną jakość powietrza w dużych miastach w Polsce i nasze bardzo intensywne przesiadywanie przed komputerem i smartfonem. A rozpoczął się w krajach azjatyckich, gdzie mieszkanki uprzemysłowionych aglomeracji potrzebowały odpowiednio efektywnej pielęgnacji, obecnie jest znany na całym świecie. Czy mamy szansę na to, aby za rok, dwa, czy pięć lat pielęgnacja anti-pollution była tak popularna jak obecnie, np. ochrona UV? Póki co ciężko wyrokować, ale już sam fakt, że mówi się o starzeniu związanym z wolnymi rodnikami, o zanieczyszczeniu skóry prowadzącym do powstawania trądziku, czy nadwrażliwości wywołanej wpływem środowiska, to już bardzo dużo.

Krem miejski, antysmogowy, anti-pollution, ochronny, jaki wybrać?

Kosmetyki anti-pollution, miejskie, antysmogowe itd., to preparaty, które po pierwsze tworzą niewidzialną barierę ochronną, dzięki zawartym w nich emolientom i olejkom, która chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi jak zanieczyszczenia czy smog. Poza tym działają antyoksydacyjnie, odbudowują “zniszczenia”, które wywołują szkodliwe czynniki atmosferyczne, łagodzą podrażnienia, przyspieszają regenerację naskórka oraz podnoszą komfort nawilżenia. Krem miejski I LOVE THE CITY! Be The Sky Girl, dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym pielęgnuje skórę narażoną na działanie smogu, pyłu, metali ciężkich, a także stres oksydacyjny oraz promieniowanie komputera i smartfona. Tak, światło niebieskie emitowane przez urządzenia takie jak, telefony, laptopy, tablety czy komputery również powoduje, że na skórze szybciej widoczne są oznaki upływającego czasu.

materiały PR

Połączenie ekstraktu z bakłażana, brokuła oraz bioflawonoidów z cytrusów, stanowiące bombę antyoksydantów i aktywujące enzymy biorące udział w detoksykacji. To składnik, który został stworzony, aby być barierą chroniącą przed zanieczyszczeniami jak smog, toksyny oraz pyły. Pomaga zabezpieczyć skórę, wnikając w nią, aby stała się bardziej odporna na powyższe czynniki. Zawarty ekstrakt z bakłażana działa przeciwzapalnie, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników i odbudowuje uszkodzone komórki. Ponadto zmniejsza przepuszczalność naczyń, wspomaga produkcję kolagenu i poprawia metabolizm tkanek. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dzięki zawartemu w nim emolientowi z ostropestu, który sprawia, że kosmetyk bardzo dobrze się nakłada i nie “roluje” się pod makijażem, a to bardzo ważne, bo kremu miejskiego używamy na dzień (ochrona) i na noc (regeneracja).


Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *