LEGO Masters czas start! Ruszają zdjęcia do najbardziej wyczekiwanego w tym sezonie rozrywkowego programu w Polsce!

Tego jeszcze nie było! Zupełnie nowy program i nowa jakość rozrywki. Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. LEGO Masters – to świetna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody! Właśnie ruszają zdjęcia do programu, który już 14 listopada będzie miał premierę w TVN!

Klocki LEGO i Marcin Prokop? Czego chcieć więcej! To mieszanka wybuchowa, przy której nikt nie będzie się nudził. Duża dawka dobrego humoru i zabawy gwarantowana! Już wystartowały zdjęcia do najbardziej wyczekiwanej premiery roku – LEGO Masters. Czego możemy się spodziewać? Sześć wyjątkowych par uczestników, gdzie każda zaskoczy widzów swoją historią. Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się ze skomplikowanymi zadaniami, presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki jurorów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji, humoru i zdrowej dawki adrenaliny! Bo LEGO Masters to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku!

Bardzo się cieszę, że poprowadzę ten program. Poza tym, że zapowiada się fajne, rozrywkowe show, będzie to przede wszystkim opowieść o ludzkiej kreatywności, nieskrępowanej wyobraźni, zespołowej współpracy oraz dobrej zabawie, czyli wszystkim tym, co uznaję w życiu za ważne – prowadzący program Marcin Prokop, TVN.

LEGO Masters to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy! Przed nami sześć emocjonujących odcinków, a w każdym z nich uczestnicy będą musieli stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków LEGO. Powstaną niezwykłe budowle, pojazdy, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Będzie to sprawdzian zdolności graczy, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka jedna para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze duety i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza LEGO, wizytę w LEGOlandzie i nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych!

LEGO Masters to program, który osiągnął niebywały sukces na świecie. USA, Australia, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia – tam wyniki oglądalności biją rekordy! Cieszymy się, że udało nam się wprowadzić ten wyjątkowy program do Polski i to właśnie na antenę TVN. Skomplikowana produkcja, skupiona na detalach, a jednocześnie wyzwalająca w każdym maksimum wyobraźni i kreatywności to połączenie, które daje nam wielką satysfakcję. A praca z kultową marką LEGO, to niekończące się pomysły i inspiracje, dzięki którym polska wersja show będzie niepowtarzalna! – Ryszard Sibilski, Managing Director Endemol Shine Polska.

Niezwykle cieszymy się, że LEGO Masters pojawi się w Polsce. Program z pewnością dostarczy wiele rozrywki i inspiracji widzom w każdym wieku. Zarówno młodsi, jak i starsi fani pamiętający LEGO z czasów dzieciństwa będą mogli na nowo odkryć, jak wiele radości daje tworzenie niepowtarzalnych budowli z klocków LEGO, w których jedynym ograniczeniem jest ich własna wyobraźnia. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i przede wszystkim mamy nadzieję na świetną zabawę zarówno w studio, jak i przed telewizorami – Beata Kucejko, Dyrektor Marketingu LEGO Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *