Prezent na walentynki. Co kupić chłopakowi na walentynki?

co kupić chłopakowi na walentynki

Odpowiedni prezent na walentynki to wyzwanie i za każdym wcale wcale nie łatwiej. Wydaje się, że prezent na walentynki dla niej to o wiele prostsza sprawa – większość z nas ucieszy się z perfum, czekoladek, kolacji, wspólnego wyjścia. Jednak w przypadku chłopaków, sprawa wydaje się komplikować. Zastanawiasz się, co kupić chłopakowi na walentynki? Spróbujemy pomóc!

Prezent na walentynki dla chłopaka

Prezent na walentynki dla chłopaka powinien przede wszystkim być dawany od serca, a wtedy na pewno ucieszy obdarowanego. Warto poświęcić chwilę na to, by zastanowić się, jaki będzie najlepszy prezent na walentynki dla niego. Weź pod uwagę to, ile chcesz wydać oraz zainteresowania swojego chłopaka.

Wielu mężczyzn ucieszy się z przyborów do golenia czy wody toaletowej, ale czasem mężczyźni są bardzo przywiązaniu do ulubionych marek, więc warto nie ryzykować. Dobrym pomysłem, nieco droższym, są gadżety elektroniczne – smartwach, kamera sportowa (dostępne są już od 200 zł), gra na PC lub konsolę. Jako prezent dla chłopaka na walentynki zawsze też dobrym pomysłem są książki, płyty z muzyką oraz zegarki. Jeśli decydujesz się na zakup ubrania lub bielizny – zapomnij o obciachowych wzorach w serduszka i wyznaniem miłosnym. Jeśli chcesz, by chłopak nosił sprezentowaną przez Ciebie koszulkę – postaw na wzory i kolory, które lubi.

Prezent na walentynki dla chłopaka: zegarek (fot. pinterest.com/ bingobongos.watchestrs.com, materiały partnera)
Prezent na walentynki dla chłopaka: zegarek (fot. pinterest.com: bingobongos.watchestry.com/ materiały partnera)

Kolacja walentynkowa

Jak to mówią, “przez żołądek do serca”, dlatego doskonałym pomysłem na prezent na walentynki jest właśnie kolacja. Możesz zabrać ukochanego na romantyczny wieczór w restauracji, ale gwarantujemy, że kolacja walentynkowa, którą sama przygotujesz będzie o wiele lepiej wspominana. Poniżej podajemy sprawdzone i łatwe w przygotowaniu menu na walentynkowy wieczór.

  • Kotleciki z polędwiczek wieprzowych z sosem pieprzowym i pomidorkami koktajlowymi
  • Krem z zielonego groszku
  • Malinowe tiramisu lub sernik na zimno podany w kieliszkach
  • Wasze ulubione wino

Inny pomysł na walentynki

Coraz częściej, jako prezent na walentynki wybieramy rzeczy niematerialne, które jednak pozostawiają niezapomniane wrażenia. Dla chłopaka świetnym pomysłem może być np. rajd, gokarty, wyjście na strzelnicę, paintball, lot widokowy, kolacja w ciemności, degustacja piwa itp. Warto też postarać się o ciekawe wyznanie swoich uczuć. Poniżej znajdziecie trzy pomysły, które wyjątkowo nam się spodobały.


Masz już pomysł na walentynki dla chłopaka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *