Reserved zwroty – zobacz, jak zwrócić zakupione produkty!

reserved zwroty

Reserved zwroty – prosto i szybko!

Kupiłaś właśnie bluzkę albo sukienkę, która okazała się być nieodpowiednia? A może prezent w postaci torebki czy butów był nietrafiony? Nie martw się! Opcja Reserved zwroty pozwala ci bez problemu zwrócić zakupiony towar. Kupione ubrania i dodatki możesz zwrócić na określonych zasadach zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić i ile będziesz czekać na powrót pieniędzy na konto? Oto kilka informacji!

Reserved zwroty online

Reserved online to doskonały sposób na zakupy w zaciszu własnego domu. Na stronie internetowej marki znajdziemy wszystko, czego nam trzeba. Piękne sukienki, zachwycające spódnice, stylowe bluzki i spodnie oraz szereg modnych dodatków. Możesz do woli przebierać w propozycjach i dopasować je zarówno do obecnych trendów, jak i własnych potrzeb. Kupiłaś produkt, ale w domu okazało się, że nie jest taki, jak oczekiwałaś? Możesz go zwrócić. Masz na to 30 dni od momentu otrzymania zamówienia. Towar musi posiadać wszystkie oryginalne metki oraz opakowanie. Do wyboru masz dwa sposoby zwrotu: w sklepie stacjonarnym lub darmowym kurierem. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, musisz zalogować się na swoim koncie Reserved i przejść do historii zamówień. Odnajdź na liście zamówienie które chcesz zawrócić i kliknij na “Rozwiń”. Na dole pokaże ci się kilka opcji, a tym właśnie “Zwrot”. Następnie przejdziesz do opcji zwrotów i możliwości wydrukowania formularzu. Wybierz towary z zamówienia które chcesz zawrócić i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami na stronie. Zapakowaną paczkę wraz z formularzem zwrotu wręcz kurierowi. Gotowe!

https://www.instagram.com/p/CAAa20xn38J/

Zwroty w sklepie stacjonarnym

Zwrot możliwy jest również w stacjonarnym sklepie Reserved. W salonie możesz zwrócić towar zakupiony w dowolnym sklepie Reserved. Masz na to 30 dni. Towar możesz również wymienić na inny. Wymianie nie podlega jednak bielizna, uszkodzony towar ani produkty zakupione za granicą. Aby zwrócić towar, należy okazać sprzedawcy paragon fiskalny. Jeśli na paragonie znajduje się więcej rzeczy, oprócz tej zwracanej, klient otrzymuje po zwrocie paragon zastępczy. Zwrot pieniędzy dokonuje się w gotówce, jeśli klient płacił gotówką lub na konto bankowe, jeżeli klient płacił kartą debetową lub kredytową. Zwrot możliwy jest również na kartę podarunkową Reserved. A co jeśli zakupiłaś towar w outlecie? Niestety w takim przypadku nie możesz wymienić ani zwrócić produktów w sklepie Reserved. Zwrotowi polegają tylko oryginalnie zakupione towary.

Reserved zwroty ile czasu?

Ile czasu będziesz czekać na zwrot środków? W przypadku płatności gotówką w sklepie, zwrot zostanie wykonany natychmiastowo. Jeśli płaciłaś kartą, pieniądze za zwrócony towar pojawią się na twoim koncie w ciągu 14 dni roboczych. To samo dotyczy zakupów w sklepie online Reserved. Od momentu, kiedy kurier przekaże twój zwrot, pieniądze powrócą na twoje konto w ciągu 14 dni.

Opublikowany w Moda

One reply on “Reserved zwroty – zobacz, jak zwrócić zakupione produkty!

  1. Witam jak można w chwili obecnej zamkniętych galerii oddać towar zakupiony w sklepie stacjonarnym na stronie jest informacja że czas na zwrot to 30dni czy może będzie on wydlużony ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *