makijaż na zimę estee lauder

Zimowe inspiracje makijażowe od Estee Lauder

Opublikowany Autor BerenikaDodaj komentarz

Po inspiracje makijażowe na zimę 2017 zajrzałyśmy na Instagram marki Estee Lauder, na którym królują soczyste czerwienie, ale też w pełni naturalny, stuprocentowo kobiecy look. Czy da się to połączyć? Okazuje się, że tak!

W makijażu Estee Lauder kolor czerwony zdecydowanie gra główną rolę. I to w wielu wydaniach: ciepłej, krwistej czerwieni czy chociażby zimnej, wiśniowej.

Jej dopełnieniem najczęściej są złociste i bardzo delikatne brązy na powiekach. Cieniutka kreska przy rzęsach służy jedynie ich zagęszczeniu i sprawieniu wrażenia, że mają długość XXL.

W kolekcji kosmetyków Estee Lauder do makijażu na zimę 2017 znalazło się też miejsce na odrobinę szaleństwa. Choćby w postaci soczyście fioletowego makijażu ust.

Może być też dużo subtelniej – wielu z nas wystarczy jedynie kreska na powiece lśniąca metalicznym blaskiem.

Makijaż Estee Lauder to jednak przede wszystkim kwintesencja kobiecości i naturalności. Rozświetlona cera, delikatnie wytuszowane rzęsy i pięknie ułożone brwi…

A do tego, wzorem Francuzek, jeden charakterystyczny akcent. I w tej roli doskonale sprawdza się czerwień na ustach! W tym sezonie zdecydowanie stawiamy na mat.

Czy taki makijaż jest prosty? Na pewno wymaga ukrycia wszelkich niedoskonałości cery, dzięki czemu staje się ona idealnym tłem dla dużej dawki rozświetlacza i mocnego akcentu w postaci makijażu ust.

Czerwień oraz fiolet są obecne również wśród lakierów do paznokci Estee Lauder. Dzięki temu z łatwością zadbamy o spójność wizerunku…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *