Zimowe inspiracje makijażowe od Estee Lauder

makijaż na zimę estee lauder

Po inspiracje makijażowe na zimę 2017 zajrzałyśmy na Instagram marki Estee Lauder, na którym królują soczyste czerwienie, ale też w pełni naturalny, stuprocentowo kobiecy look. Czy da się to połączyć? Okazuje się, że tak!

W makijażu Estee Lauder kolor czerwony zdecydowanie gra główną rolę. I to w wielu wydaniach: ciepłej, krwistej czerwieni czy chociażby zimnej, wiśniowej.

Jej dopełnieniem najczęściej są złociste i bardzo delikatne brązy na powiekach. Cieniutka kreska przy rzęsach służy jedynie ich zagęszczeniu i sprawieniu wrażenia, że mają długość XXL.

W kolekcji kosmetyków Estee Lauder do makijażu na zimę 2017 znalazło się też miejsce na odrobinę szaleństwa. Choćby w postaci soczyście fioletowego makijażu ust.

Może być też dużo subtelniej – wielu z nas wystarczy jedynie kreska na powiece lśniąca metalicznym blaskiem.

Makijaż Estee Lauder to jednak przede wszystkim kwintesencja kobiecości i naturalności. Rozświetlona cera, delikatnie wytuszowane rzęsy i pięknie ułożone brwi…

A do tego, wzorem Francuzek, jeden charakterystyczny akcent. I w tej roli doskonale sprawdza się czerwień na ustach! W tym sezonie zdecydowanie stawiamy na mat.

Czy taki makijaż jest prosty? Na pewno wymaga ukrycia wszelkich niedoskonałości cery, dzięki czemu staje się ona idealnym tłem dla dużej dawki rozświetlacza i mocnego akcentu w postaci makijażu ust.

Czerwień oraz fiolet są obecne również wśród lakierów do paznokci Estee Lauder. Dzięki temu z łatwością zadbamy o spójność wizerunku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *