Fryzury na komunię

Potrzebujesz inspiracji na modne fryzury na komunię dla siebie i dla Twojej córki? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Zobacz!

Fryzury na komunię – uzgodnij decyzję ze swoim dzieckiem!

Czy Twoja córeczka właśnie przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej? Jeśli tak, to z pewnością oprócz wymarzonej, białej sukienki na komunię będzie potrzebować także modnej i ładnej fryzury na komunię. Nie wiesz, na jaką się zdecydować? Pierwszą zasadą, jaką powinnaś się kierować, to indywidualny gust dziecka. Razem z córką usiądź wygodnie na kanapie i pokaż jej w internecie parę ładnych zdjęć fryzur komunijnych. Spytaj się jej, która z nich podoba się jej najbardziej i wtedy razem zdecydujcie, czy będziecie w stanie zrobić takie uczesanie w domu, czy raczej udacie się do fryzjera. Czym kierować się wybierając fryzury na komunię?

Zobacz też:

Fryzury na komunię dla dziecka – trendy

Jedną z najczęściej wybieranych fryzur na komunię są loki. Niemal każda dziewczynka chce je mieć, obojętnie czy to na długich czy krótkich włosach. Oprócz loków modne są także proste, częściowo spięte i częściowo rozpuszczone włosy albo lekko pofalowane kosmyki na przodzie. Oto kilka przykładów najładniejszych fryzur komunijnych:
Fryzury na komunię z wiankiem

Modne uczesanie na komunie zawiera niekiedy w sobie subtelną ilość zdobień w postaci białych wstążeczek albo kwiatków. Bardzo stylowo wyglądają również fryzury na komunię z wiankiem. Dodaje on bardzo dużo uroku i rozwesela całą komunijną stylizację. Twoja córka z pewnością pokocha taką fryzurę komunijną, gdyż będzie wyglądać jak mała księżniczka! Zobacz sama:


Upięcia na komunię dla dziewczynki

Wśród fryzur na komunię królują rozpuszczone włosy i loki. Co nie znaczy, że nie warto zerknąć również na upięcia! Zarówno te na bazie warkoczy, jak i piękne koki prezentują się bardzo elegancko. Idealnie na miarę uroczystości!Fryzury na komunię dla mamy

Wybrałaś już komunijne uczesanie dla swojej córki? Jeśli tak, to teraz pora, abyś pomyślała o sobie. Wiesz już jak Ty się uczeszesz? Fryzura na komunię dla mamy może być podoba do uczesania komunijnego córki. Wtedy będziecie do siebie pasować ;). Jeśli jednak wolisz coś innego, to możesz zdecydować się na elegancką klasykę w postaci subtelnych fal albo związać włosy w gustowny i elegancki kok. Wpięcie kilku kwiatów również doda wiele uroku i sprawi, że fryzura komunijna będzie jeszcze lepiej dopasowana do okazji. Oto kilka ciekawych propozycji:


Czy wybrałyście już najładniejsze fryzury na komunię? Jeśli tak, to spróbujcie wykonać je samodzielnie albo poproście o pomoc fryzjera, żeby sprawdzić, czy ostateczny efekt na pewno odpowiada waszym wyobrażeniom. Powodzenia dla córek i mam!

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *